Milad Moradi

Personal webSite

تقدیر و تشکر از پدر و مادر عزیزم

By Milad Moradi.H | ۱۳۹۵-۰۷-۰۸ | 2 Comment

سلام به همگی

 

این مطلب اولین پست من در سایت شخصی بنده هست و به همین مناسبت میخوام که موضوعش رو اختصاص بدم به تشکر و قدردانی خودم از خانواده عزیز و دوست داشتنی خودم، به خصوص پدر و مادر عزیزم

من در مسیری که در این چند سال عمرم سپری کردم، هر وقت که  به پشت سر خودم نگاه میکنم این موضوع برام تداعی میشه که واقعا  محبت ها و اقداماتی رو که پدر و مادرم برای حضور من در این موقعیت و وضعیت فعلی انجام دادن رو چه جوری میشه جبران کرد؟

من به شخصه همیشه در این فکر بودم و هستم که من در طول زندگی خودم کی میتونم به جایی برسم که بشه با اقدام یا عملکردی بتونم تا حدی محبت های این عزیزان رو  جبران کنم و هر چه که بیشتر فکر میکنم به این نتیجه میرسم که بهتره از تک تک لحظه هایی که در دسترسم هست برای این هدف اقدام کنم.

باید بگم که پدر و مادر عزیزم برای من نماد قدرت، محبت، فروتنی، بخشش و  خیلی دیگه از صفات حسنه هستند که در طول زندگی شناختم  و امیدوارم که که بتونم به نحوی در راستای جبران محبت هاشون گام بردارم.

امیدوارم که سایه پدر مادر بنده و شما دوستان سالیان سال بالای سرمون باشه و از هر لحظه ای برای شادی  و جبران محبت هاشون استفاده کنیم.

از همین جا میخوام به پدر و مادر عزیزم بگم که از شما بخاطر تمام کارهایی که برای من کردید سپاسگزارم و انشاالله که بتونم فرزندی باشم که بتونید بهش افتخار کنید و فرزند خلفی برای شما عزیزان باشم.

 

TAGS

2 Comments

۱۱ مهر, ۱۳۹۵ Reply

ایشالله در تمام مراحل زندگیت موفق باشی میلاد جان

    Milad Moradi.H

    ۱۱ مهر, ۱۳۹۵ Reply

    ممنونم
    بنده هم برای شما آرزوی موفقیت روزافزون دارم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.